Ripple CEO’su Dogecoin’i Eleştirdi

Brad Garlinghouse
Brad Garlinghouse

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, enflasyonist doğası nedeniyle Dogecoin’e dokunmayacağını söyledi. CNBC tarafından Salı günü yayınlanan bir rapora göre, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Fintech Abu Dhabi etkinliğindeki son görünümü sırasında Dogecoin’i eleştirdi. Eski Yahoo yöneticisi, 2013’te başlatılan ve 2021’de yaygın bir şekilde benimsenen meme tokeni Dogecoin’in kripto para piyasası için iyi olmadığını söyledi.

Garlinghouse, “enflasyonist dinamikleri” nedeniyle meme tokenini elinde tutmayacağından bahsetmeye devam etti. Bununla birlikte geçmişte Bitcoin’in karbon ayak izini oldukça eleştirmesine rağmen Garlinghouse, en büyük kripto para biriminin enflasyon endişeleri arasında çok fazla ilgi gördüğünü kabul ediyor. Garlinghouse, Ripple’ın ABD’deki yasal sorunlarına rağmen dünya çapında 250 çalışan ekleme yolunda olduğunu da açıkladı. Şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile yasal savaşının 2022’de çözülmesini bekliyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz