Ripple CEO’su ABD’deki Karışıklıklar Hakkında Konuştu

Birkaç saat önce Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD’de siyahi vatandaş George Floyd’un polis tarafından öldürülmesiyle başlayan protestolar ile ilgili konuştu. Twitter hesabında 247 bin takipçisi olan Garlinghouse ırksal adaletsizliklere karşı tavrını gösterdi ve herkesin ‘proaktif bir şekilde ırkçılık karşıtı’ olması gerektiğini söyledi. Bu konuda hiçkimsenin sessiz kalmaması gerektiğini savunan Garlinghouse sözleriyle kripto topluluğunun ilgisini çekti.

binance

Ripple CEO’su, Floyd’un ölümüne ilk tepki gösteren kişi değildi. Bundan önce, kripto bankası Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, tüm siyahilerin yanında olduğunu söyleyen bir destek mesajı yayınladı.

Ayrıca RT sunucusu Max Keizer Bitcoin’in Amerikalıların öfkelerinden ‘para kazanmalarının’ en iyi yolu olduğunu söyledi ve Binance CEO’su CZ Bitcoin’in ‘barışçıl bir protesto’ olduğunu dile getirdi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz