Ripple, Amerika’nın En Hızlı Büyüyen Özel Şirketlerinden Biri Olarak Tanındı

San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple, Inc. Magazine tarafından Amerika’nın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak kabul edildi. XRP kripto para birimine bağlı şirket, bir yıl içinde %236 büyümenin ardından bu yılki listede 2.456. sırada yer alıyor.

Listede yer alan diğer kripto para şirketleri arasında BlockFi ve Distributed Ledger bulunuyor. Özellikle, zor durumdaki kripto para kredisi veren BlockFi, geçen yıl %245.616 büyüme kaydettikten sonra listenin başında yer aldı. Kripto kışının gelmesinden önce Ocak ayında Amerika’nın en hızlı büyüyen şirketiydi. Alaska merkezli blockchain şirketi Distributed Ledger da 2022’de en hızlı büyüyen ilk 10 özel şirket arasında listelendi.

binance

Bu ayın başlarında, Ripple ayrıca Fortune tarafından en iyi orta ölçekli işyerlerinden biri olarak kabul edildi. Temmuz ayında, San Francisco Körfez Bölgesi’ndeki en cömert kurumsal hayırseverler listesine de girdi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBalinalar Shiba Inu’yu Tercih Ediyor
Sonraki İçerikCrypto.com, İngiltere’de Faaliyet Göstermek İçin Düzenleyici Onay Aldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz