Ripple 275 Milyon XRP Taşıdı

Ripple ve XRP
Ripple ve XRP

Whale Alert, birkaç büyük XRP transferi tespit etti. Son 17 saat içinde, Ripple devi, biri Jed McCaleb’in cüzdanına gönderilen birkaç göz kamaştırıcı XRP işlemi gerçekleştirdi. Whale Alert, 100 milyon ve 174.862.720 XRP taşıyan iki büyük kripto işlemi tespit etti. İlki, fonları Ripple’ın sıklıkla kullandığı cüzdanlardan birine gönderildi.

Yaklaşık 175 milyon XRP ise Ripple şirketinin kurucu ortaklarından biri olan Jed McCaleb’e ait olan ve 2012’de Ripple Labs başladığında kurulan “taconstand” cüzdanına taşındı. Bugün erken saatlerde, McCaleb’in “tacostand” cüzdanının bakiyesinin artık 709.911.469 XRP olduğu bildirildi. Araştırmacı Leonidas Hadjiloizou, Ripple devinin Jed’e XRP gönderdiği cüzdanın boşaldığını tweetledi. 16 Ağustos’ta McCaleb’in cüzdanında kalan 821 milyon token bulunuyordu. O zamandan beri, XRPscan verilerine göre Jed, 1 Eylül’de Ripple’dan 175 milyon XRP almadan önce 112 milyon token sattı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikEthereum’un Yükselişe Geçmesinin 3 Nedeni
Sonraki İçerikJP Morgan’dan Altcoin Uyarısı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz