Ripple 2. Çeyrekte 408 Milyon Dolar Değerinde XRP Sattı

Ripple
Ripple

Blockchain şirketi Ripple, ikinci çeyrekte 408 milyon dolar değerinde XRP sattı ve ODL ürünü artan popülerlik yaşadı. Blockchain şirketi Ripple, en son raporuna göre 2022’nin ikinci çeyreğinde 408 milyon dolar değerinde XRP tokeni sattı. Bu, bir önceki çeyreğe göre %49’luk bir artışa işaret ediyor. Toplam satışlar, küresel XRP hacminin %0,47’sini oluşturdu. Ripple, satışlardaki büyümeyi “Talep Üzerine Likidite” ürününün artan şekilde benimsenmesine bağladı. Şirket, ürünün kullanımı dünya çapında genişlemeye devam ederken, ODL ürünü için bir “rekor çeyrek” olduğunu iddia ediyor. Hacmi yıldan yıla dokuz kat büyüme kaydetti.

Aralık 2020’de şirket, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından yasa dışı XRP satışları iddiasıyla dava edildi. Yakından izlenen davanın önümüzdeki yıl çözülmesi bekleniyor. Ripple, raporunda davanın “hızlı bir şekilde çözülmesi” için zorlamaya devam edeceğini söylüyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCME Kripto Vadeli İşlemleri Rekor Kırıyor
Sonraki İçerikCZ: Kripto Piyasası 6 Ay Önesine Göre Daha Sağlıklı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz