Ripple 130 Milyon XRP Transfer Etti, Bu XRP Fiyatını Etkileyecek Mi ?

Son birkaç saat içinde XRPL Monitor, 174 milyon XRP’den daha fazla birkaç büyük işlem tespit etti. Çoğu Ripple tarafından gönderildi. XRPL Monitor’un yayınladığına göre birkaç işlemde 174.4 milyon XRP taşındı ve bu işlemlerin en büyükleri Ripple şirketi tarafından yapıldı. Ripple şirketi toplamda 130 milyon XRP’yi 3 işlem ile transfer etti. Bithomp’tan gelen verilere göre, 100 milyon XRP bir Ripple cüzdanından diğerine gitti. 30 milyon XRP, BitGo platformu tarafından kurulan ve kurumsal müşterilere kripto saklama hizmetleri sunan çok imzalı cüzdanlara gönderildi. Bununla birlikte XRP’nin geri kalanı Bithumb ve Coinoine kripto borsaları tarafından gönderildi.

binance

Ripple tarafından piyasaya sürülen büyük miktarlarda XRP genellikle düşüş işareti olarak kabul edilir ancak bu kez trader’lar tam tersini düşünüyor. Özellikle Bitcoin ve Ethereum’un yükselmesi ile birlikte analistler üçüncü en büyük kripto paranın da artmasını bekliyor. Trader @ GerardWalker5,  bir grafik yayınlayarak XRP’nin 0.22 dolara yükselebileceğini açıkladı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz