Ripple 1 Milyar XRP’nin Kilidini Açtı

XRP

Blockchain devi Ripple her ayın ilk gününde olduğu gibi 1 milyar XRP’nin daha kilidini açtı. Whale Alert’e göre, Ripple dağıtılmış defter teknolojisi sağlayıcısı, son altı saat içinde emanet hesabından bir milyar XRP’nin kilidini açtı. 1 Ekim’de, San Francisco’dan gelen blok zinciri devi, emanetten çok büyük bir XRP miktarı daha aldı. Serbest bırakma, her biri 500.000.000 taşıyan iki işlemde yapıldı.

Bu, Ripple tarafından 2017’den beri otomatik olarak gerçekleşecek şekilde programlanan düzenli bir işlemdir. Bu düzenli aylık yayınların başlangıçta 55 ay sürmesi planlanmıştı, bu da şirketin 2022’de emanetten fon açmayı durduracağı anlamına geliyordu. Kural olarak, bir milyar XRP serbest bırakıldıktan sonra 800-900 milyon, Ripple’ın serbest bırakılan çok fazla fona ihtiyacı olmadığı için emanette kilitlenir. Geri kalanı XRP’nin likiditesini desteklemek için kullanılır ve kripto borsalarına veya şirketin müşterilerine ve ortaklarına gönderilir.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCoinbase Avalanche’ı Listeledi
Sonraki İçerikEthereum (ETH) 3 Bin Doları Aştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz