Riot, 9.5 Milyon Dolar Kazandı

Riot blockchain
Riot blockchain

Riot blockchain, eyaletten gelen talep üzerine Teksas tesisindeki madencilik operasyonlarını geçen ay duraklattı ve cömertçe ödüllendirildi. Çarşamba günkü bir şirket açıklamasına göre endüstriyel kripto madenciliği, kısıtlama faaliyeti için yaklaşık 9,5 milyon dolar enerji kredisi kazandı – 21.634 dolarlık ortalama Temmuz fiyatına göre kabaca 439 Bitcoin.

8 Temmuz’da eyalet çapındaki bir sıcak hava dalgasının güç tüketimini 78.206 megawatt rekor seviyeye çıkardı. Bunun üzerine madencilik şirketi  operasyonlarını duraklattı ve bunun üzerine eyalet Blockchain şirketine ödeme yaptı. Teksas Elektrik Güvenilirlik Konseyi (ERCOT), eyalet sakinlerini mümkün olan her yerde enerji tasarrufu yapmaya çağırdığında, neredeyse her endüstriyel ölçekli madenci çağrıya cevap verdi. Madenciler toplu olarak madencilik yükünde 1.000 megavatın üzerinde şebekeye geri dönmeye yardımcı oldular. Riot, Temmuz ayında 11.717 megavat saati azalttığını söyledi – bu, ortalama 13.121 eve bir ay boyunca güç sağlayacak kadar enerji anlamına geliyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCZ, BNB’nin En Son Başarısıyla Övünüyor
Sonraki İçerikBinance, Arjantin’de Kripto Ön Ödemeli Kartları Piyasaya Sürdü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz