Real Vision Nakit Varlığının Yüzde 10’unu Bitcoin’e Yatırdı

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Finansal TV şirketi Real Vision, nakit varlığının % 10’unu Bitcoin’e yatırdı. Real Vision CEO’su Raoul Pal tarafından yapılan açıklama göre, şirket yaklaşık üç ay önce nakit varlığının %10’u ile Bitcoin satın aldı. Real Vision bu sayede MicroStrategy ve Square şirketlerinin ardından kurumsal anlamda lider kripto parayı destekleyen son firma oldu. BitcoinTreasuries’e göre, bu firmalar toplamda 4.5 milyar dolar değerinde 243 bin Bitcoin tutuyor.

Real Vision, kripto borç verme hizmeti BlockFi’yi kullanarak nakit varlıklarını Bitcoin’e yatırdı. Raoul Pal açıklamasında, şimdilik sadece nakit varlıklarının %10’unu Bitcoin’e yatırdıklarını söyledi ve Bitcoin’in 10 kat artması durumda yatırımın şirket için iyi bir fark yaratacağını ifade etti. Bu arada şirketin Bitcoin satın aldığı tarihi düşünürsek Bitcoin üç ay öncesine kıyasla önemli bir yükseliş kaydetti ve %60’lık bir artış yakaladı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz