Ray Dalio: BTC Yerine Altını Seçti

Ray Dalio
Ray Dalio

Bridgewater Associates CEO’su Ray Dalio, Suudi Arabistan’ın en büyük devlet varlık fonu tarafından yönetilen ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Future Investment Initiative Institute tarafından bugün erken saatlerde Riyad’da düzenlenen bir etkinlikte Bitcoin yerine altını seçeceğini söyledi.

Manchester City başkanı Khaldoon Al Mubarak ise geleneksel para birimi Altın yerine lider kripto para birimini seçeceğini belirtti. BlackRock’tan Larry Fink ve Goldman’dan David Solomon, doları Bitcoin’e tercih ettiklerini söyledi. BlackRock, bu yılın başlarında Bitcoin ile uğraşmaya başlasa da, Fink, kıyaslama kripto para birimine karşı oldukça şüpheci olmaya devam ediyor. Bu arada, kişisel olarak küçük bir Bitcoin yatırımına sahip olan Dalio, düzenleyicilerin sonunda Bitcoin’in sonunu getireceğini tahmin etmeye devam ediyor. Üç Wall Street devi tarafından yapılan en son yorumlar, ABD’de artan enflasyon endişelerinin arka planına karşı geliyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz