Rapora Göre Bitcoin 2044 Yılına Kadar 350 Bin Dolar Olabilir

Önde gelen kripto borsalarından birinin şirket içi araştırma ekibi olan Kraken Intelligence tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre, Bitcoin (BTC) fiyatı 2044 yılına kadar 350.000 dolara yükselebilir. Bu raporda 1946 ve 1964 yılları arasında doğan Amerikalıların ülkenin toplam servetinin %57’sini kontrol ettiğinden bahsediliyor. Bununla birlikte, Y kuşağının ve X kuşağının önümüzdeki iki yıl içinde yaklaşık 50 trilyon dolarlık servet kazanması bekleniyor ki bu da tarihteki en büyük nesil servet transferlerinden biri gibi görünüyor. Raporda da belirtildiği gibi bu paranın büyük bir kısmının Bitcoin’e aktarılabileceği düşünülüyor.

Birden fazla ankete göre, Y kuşağı nesli en kripto dostu nesil olma eğiliminde. Blockchain Capital,bu gençlerin %42’sinin önümüzdeki beş yıl içinde BTC satın almak isteyeceğini öngördü. Ayrıca Kraken Intelligence tarafından yayınlanan rapor, BTC fiyatının sadece Amerikalı yatırımcıları içerdiğinden 400.000 dolardan çok daha yüksek olabileceğini belirtiyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz