Raoul Pal: Ethereum Sene Sonunda Yüzde 300 Artacak

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH)

Real Vision kurucusu Raoul Pal, fraktal analizine dayanarak Ethereum’un (ETH) değerinin dört katına çıkabileceğine inanıyor. Yakın tarihli bir Twitter iletisinde, Raoul Pal Ether fiyatının yıl sonuna kadar %100’den %300’e yükselebileceğini tahmin etti. Eski Goldman Sachs yöneticisi, ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum için daha yüksek fiyatların mümkün olduğuna inanıyor. Pal’in tahmini, Ether’in 2017’nin sonlarında Bitcoin’in çalışmasını kopyaladığını gösteren fraktal bir desene dayanıyor. Ether şu anda rekor seviyesinden %14,53 düşmüş olsa da Pal, Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını iddia etti.

Eylül ayında Pal, Ether’in Mart 2022’ye kadar 20.000 dolara ulaşacağını tahmin etmişti. İkinci en büyük kripto para birimi, Ekim ayı itibariyle portföyünün %70’ini oluşturuyordu. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ise kripto varlıklarının %5’lik mütevazı bir payına sahiptir.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz