Raoul Pal: Bitcoin Volatilitesi Sizin Dostunuz

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Eski Goldman Sachs hedge fonu yöneticisi Raoul Pal, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) volatilitesinin piyasa için oldukça önemli olduğunu ifade etti. Raoul Pal, Bitcoin’in fiyat hareketliliğinden bahsetti ve Bitcoin için fiyat hareketliliğinin olumlu bir özellik olduğunu söyledi. Pal, yatırımcıların zihniyetlerini değiştirmeleri gerektiğini belirtti ve “Volatilite sizin dostunuz” diye ekledi.

Bitcoin’in altın ve gümüş gibi istikrarlı bir varlık olamayacağını söyleyen Pal, günlük olarak %5’e varan hareketlilikler görebileceğini ifade etti. Pal’a göre volatil olmasına rağmen Bitcoin hala baskın bir şekilde yukarı yönde ilerlemeye devam ediyor. Bitcoin’in yalnızca 2021’de %113’ün üzerinde bir artış gördüğünü hatırlattı ve bu yıl finans piyasalarında en güçlü kazananlardan biri olduğunu dile getirdi. Bununla birlikte Pal, Bitcoin’in benimsemesi ile ilgili olarak, finans kurumlarının piyasada mümkün olan kazançları fark ettiğini söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikStellar ve XRP Yüzde 20 Arttı
Sonraki İçerikBinance Coin 600 Dolara Yaklaştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz