Raoul Pal: 2025’te Bitcoin 1 Milyon Dolar Olabilir

Real Vision kurucusu Raoul Pal, 2025’te Bitcoin’in (BTC) 1 milyon dolara ulaşacağını tahmin etti. Stansberry Research ile yaptığı bir röportajda Bitcoin hakkında olumlu konuşan Pal, Bitcoin’de yükseliş beklediğini ifade etti. Özellikle “muazzam” bir para duvarı olarak adlandırdığı sermaye girişleri sayesinde Bitcoin’de fiyat artışı olacağını savunan uzman, Bitcoin için 1 milyon doları hedeflediğini belirtti.

Pal ayrıca Bitcoin’i altın ile kıyasladı ve gelecekte kesinlikle Bitcoin’in kazanacağını dile getirdi. Bununla birlikte Pal, Bitcoin’in geleneksel varlık altından daha iyi performans göstereceğini ve altın yatırımcılarının varlıklarını Bitcoin’e dönüştürmek isteyeceklerini söyledi. Bu arada kripto endeks fonu sağlayıcısı Stack Funds’tan bu hafta yayınlanan yeni bir rapora göre, Kasım ayındaki ABD seçimlerinden sonra Bitcoin fiyatının 15 bin doları aşması bekleniyor. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz