QANplatform Star Wars Temalı NFT’ler Yayınlayacak

Türünün tek örneği olan, kuantuma dirençli hibrit bir blok zinciri olan QANplatform, yeni non fungible token (NFT) serisinde Star Wars serisindeki efsanevi karakterleri tokenize ediyor. QANplatform 4 Mayıs Star Wars Günü’ne özel Star Coll NFT koleksiyonunu yayınlayacağını duyurdu. Star Wars koleksiyonu, StarColl pazarında NFT olarak piyasaya sürülen ikonik bilim kurgu film serisinden 800’ün üzerinde sınırlı sayıda koleksiyon parçası içerecek.

QANplatform 4 Mayıs 2021’de Star Coll NFT sürümü için erken kayıtları açtı. Her Star Coll NFT, dünyanın en iyi özel Star Wars koleksiyonlarından fiziksel bir ürünle desteklenecek. Star Coll NFT sahibinin adı ve bilgileri, sahibi anonim kalmak istemediği sürece Star Wars temalı sergide gösterilecek. Star Coll NFT koleksiyon sahiplerine bu sergilere ömür boyu ücretsiz giriş hakkı verilecek. Bu arada StarColl NFT koleksiyonunun sağlam güvenliği hakkında konuşan QANplatform baş teknoloji sorumlusu Johann Polecsak, StarColl NFT’lerin, meta verilerin ve sahiplik bilgilerinin depolandığı Kuantuma dayanıklı QAN blok zinciri ile güvence altına alındığını belirtti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz