Popüler Kripto Analistlerinden Bitcoin Tahminleri

Bitcoin geçtiğimiz hafta yaşadığı ani çöküşün ardından fiyatını 5.000 dolar seviyesini aşmaya çalışıyor. Ünlü bir kripto trader’ı ise Bitcoin’in daha yüksek seviyelere ulaşmadan önce tekrar düşeceğini söyledi. Genellikle kripto trader’ları Bitcoin’in yükseliş eğilim göstereceğine inanıyor ancak bazı kripto trader’lar fiyatın yükselmeden önce tekrar 5.000 dolar altına ineceğini düşünüyor. Tanınmış kripto trader’ı ‘DonAlt’, hesaplamalarına göre, Bitcoin fiyatının düşeceğini öngördü. Paylaştığı grafikte, tahmin eğrisi 3.800 dolar seviyesine düşüyor ancak daha sonra bu yılın Ağustos ayı gibi 7.000 dolar seviyesine yükseliyor.

binance

Bununla birlikte trader ‘Anondran’, küresel piyasalardaki ve korona virüsdeki durumun daha da kötüye gitmemesi durumunda Bitcoin için kısa vadeli tahminini açıkladı. Analiste göre lider kripto para gelecek ay 6.800 dolar seviyesine ulaşacak.

TraderXO, BTC’nin düz bir aralıkta birkaç ay geçirmesini ve ardından 10.000 dolara kadar yükselmesini beklediğini açıkladı.

Analist ‘Crypto Michael’, ise Bitcoin’in yakında 6.100 dolarlık direnci test edebileceğine inanıyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz