PlusToken Dolandırıcılarının Elinde 88 Milyon XRP Kaldı

XRPlorer’ın CEO’su ve kurucusu Thomas Silkjær, PlusToken dolandırıcıları tarafından çalınan milyonlarca XRP ile ilgili bilgiler paylaştı. CEO, PlusToken tarafından çalınan XRP’lerin borsalarda işlem gördüğünü belirtti. PlusToken dolandırıcıları 485 milyon XRP’yi çaldı. Bu hırsızlığın 300 milyona yakını Haziran ve Temmuz aylarında çekildi. XRPlorer’ın CEO’su ise dolandırıcıların elinde kalan miktarı Twitter hesabından yayınladı.

XRPlorer’dan alınan son verilere göre, dolandırıcılar tarafından çalınan 133.389.050 dolarlık 485 milyon XRP‘den sadece 88 milyon XRP kaldı. Bu arada Silkjær, Twitter gönderisinde yaptığı açıklamada, son on dört günde nakit para kazanmak için HBTC borsasına 8.782.581 dolarlık toplam 32 milyon XRP’nin aktarıldığını söyledi. Ancak bu devasa büyüklükteki miktarın borsaya gönderilmesinin sebebi dolandırıcılar mı yoksa ele geçirilen fonları paraya çeviren kolluk kuvvetleri mi henüz belli değil.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz