PlanB’den Bitcoin Yorumu

Ünlü trader ve kripto para analisti Plan B (@ 100TrillionUSD), Peter McCormack ile bir podcast yayınında S2F modelini ve Bitcoin’in geleceğini konuştu. Stock to flow modelinin yaratıcısı olan PlanB, finans dünyasındaki farklı varlıklar için benzer modeller bulunduğunu belirtti. Analist bu durumun Bitcoin ve rakipleri arasındaki durumu daha iyi anlamamızı sağlayacağını açıkladı.

Ayrıca ünlü analist konuşmasında lider kripto para birimi olan Bitcoin’e değindi. PlanB, Bitcoin’in tarihinin dördüncü büyük aşamasına yaklaştığını duyurdu. Analiste göre Bitcoin ilk aşamada bir oyuncaktan başka bir şey değildi, daha sonra 1 dolara ulaştı ve ABD Doları ile parite haline geldi, üçüncü aşamada ise benimsenmeye başladı ve fiyattaki artışla birlikte BTC Altın paritesi oluştu. PlanB Bitcoin’in artık dördüncü aşamada olduğunu ve finansal bir araç olarak kullanıldığını dile getirdi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz