PewDiePie DLive’dan Ayrıldı, Youtube’u Seçti

Youtube platformunda 104 milyon abone ile en büyük kanalın sahibi olan PewDiePie, artık yalnızca YouTube’da yayın yapabilecek. Geçtiğimiz gün Youtube tarafından yapılan resmi açıklamada PewDiePie’ın Youtube ile bir anlaşma imzaladığı ve bu anlaşmaya göre Youtube’da canlı yayın yapmak istiyorsa Blockchain video platformu Dlive’den ayrılmak zorunda.

Bilindiği üzere, PewDiePie, Blockchain tabanlı içerik paylaşım platformu Dlive ile bir ortaklık imzaladı. DLive aracılığıyla yayın yapmaya karar verdiğini belirten PewDiePie o zamandan beri 820.000’den fazla takipçiye ulaştı. PewDiePie tarafında Tron Ekosisteminde bulunan DLive platformunun tercih edilmesi en çok Justin Sun’ın işine yaradı. Bu sayede Sun en iyi tanınan Youtuber’lardan biri olan PewDiePie’ı platformuna katmış oldu. Ancak şimdilerde tanınmış Youtuber DLive’dan ayrılarak canlı yayınlarını Youtube’dan yapacağını duyurdu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz