PayPal CEO’su: Kripto Para Talebi Beklediğimizin Çok Üstünde

Dan Schulman, kripto para talebinin başlangıçta beklediğinin çok üstüne çıktığını belirtti. 25 Nisan’da TIME Magazine ile yaptığı röportajda PayPal CEO’su Dan Schulman, şirketin kripto para birimi teklifine yönelik talebin beklentileri önemli ölçüde aştığını açıkladı. Schulman, bugün itibariyle verimsiz olduğuna inandığı finansal sistemde önümüzdeki on yıl içinde önemli değişiklikler olacağını öngördü. CEO özellikle nakit kullanımının “muazzam bir düşüş” göreceğini belirtti.

Schulman, kredi kartlarının “ortadan kalkacağını” ve onların yerini cep telefonlarının alacağını tahmin etti. Bununla birlikte Schulman, PayPal’ın kripto para birimi alanını altı yıldır izlediğini söyledi ve piyasaya herhangi bir ürün sürmeden önce kripto paraların ana akım olmasını beklediğini belirtti. Bilindiği üzere şirket geçtiğimiz ekim ayında ABD kullanıcılarının kripto para ticareti yapmalarına ve tutmalarına izin verdi. Mart ayının sonlarında ise PayPal kripto para birimi ödeme hizmetini tanıttı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikApple, Microsoft ve MicroStrategy’nin Tokenize Hisseleri Binance’de Listeleniyor
Sonraki İçerikTether Piyasa Değeri 50 Milyar Doları Aştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz