Pantera Capital CEO’su: Eşsiz Bir Altcoin Sezonu Yaklaşıyor

Kaliforniya merkezli Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, her ay yayınlanan mektubunda Bitcoin (BTC) benimsenmesi ve değerlemesine değindi. Ayrıca Morehead, eşsiz bir altcoin sezonunun yaklaştığını belirtti.

CEO Bitcoin’in benimsenmesi ile fiyatı arasındaki korelasyon hakkındaki görüşlerini paylaştı. Bu ilişkinin on senedir devam ettiğini söyleyen CEO, Bitcoin kullanan kişi sayısı ile piyasa fiyatı arasında korelasyonun piyasaya sürülmesinden bu yana sabit göründüğünü dile getirdi. Bununla birlikte Morehead, Bitcoin’in 2022 yılına kadar altı basamaklı bir sayıya ulaşacağını öne sürdü ve bunun normal bir fiyat büyümesi olacağını iddia etti.

binance

Morehead ayrıca piyasaların eşsiz bir altcoin sezonuna yaklaştığını belirtti. İnfografiklerine göre, Ethereum olmadan altcoinlerin payı Ocak ayından bu yana iki kattan fazla artarak %16’dan 34’e çıktı. Morehead, bu eğilimin yavaşladığına dair hiçbir işaret görmediğini ifade etti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz