Pantera Capital: Bitcoin Ağustos Ayında 115 Bin Dolara Yükselebilir

Pantera Capital, en son yayınlanan yazısında mevcut Bitcoin rallisi ile 2017 yılındaki ralli arasındaki temel farklardan bahsetti. Pantera Capital, yazısına Mayıs 2020’deki yarılanmadan bu yana Bitcoin fiyat hareketlerine bakarak başladı. Bununla birlikte şirket o tarihten bu yana yaptığı Bitcoin tahminlerinin çoğunun gerçekleştiğine dikkat çekti. Ayrıca şirket yazısında önümüzdeki aylar için yaptığı BTC tahminlerini de hatırlattı. Pantera Capital şirketi Bitcoin’in 15 Şubat’ta tahmini olarak 45.268 dolara ulaşacağını ve Ağustos ayında bu fiyatın 115 bin dolara yükseleceğini öne sürdü.

Mevcut rallinin 2017 yılından farklı olduğuna dikkat çeken Pantera Capitali “artık kanıtlanmış” Bitcoin ve Ethereum hakimiyetine işaret etti ve 2017 yılına kıyasla iki kripto para biriminin de pazar hacmi yükseldiğinden bahsetti. Ayrıca ICO projelerini hatırlatan şirket 2017 yılında piyasa hacminin yarısının çoğunlukla çalışmayan token’ler olduğunu belirtti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz