Open AI Kurucusu Tarafından Geliştirilen Worldcoin Yükselişte

0
220
Worldcoin
Worldcoin

Ünlü analist, OpenAI kurucusu Sam Altman tarafından bu yılın temmuz ayında başlatılan Worldcoin’in (WLD) balinalar buna hazırlanırken büyük bir fiyat hareketi görebileceğini tweetledi.

Analist, 14 Aralık’ta kripto para balinalarının kripto borsalarından yaklaşık 3,6 milyon WDL çekmesiyle Worldcoin işlem sayısının hızla arttığını belirtti ve balinaların “büyük bir fiyat hareketine hazırlandıkları” sonucuna vardı.

Bu balinalar arasında kripto para şirketi Amber Group da vardı. OnchainDataNerd’e göre birkaç saat önce OKX borsasından 2,02 milyon WLD çekildi; bu, bugün büyük bir artışa tanık olan yukarıda belirtilen balina işlemlerinin %50’sinden fazlası.

Bugün Worldcoin %12,78 oranında etkileyici bir fiyat artışına tanık oldu. Ancak saatlik grafikte onu büyük bir kırmızı mum takip etti ve %6,11’lik bir düşüş yaşadı. Bu yazının yazıldığı sırada WLD 2,55 dolardan el değiştiriyor.

Muazzam fiyat artışı ve balinaların geri çekilmesi muhtemelen Worldcoin tarafından gerçekleştirilen son büyük yükseltmeden kaynaklandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz