OKEx CEO’suna Göre Dogecoin Bir Şaka Değil

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan OKEx’in CEO’su Jay Hao, kısa süre önce verdiği röportajında geçtiğimiz haftanın popüler kripto para birimi Dogecoin (DOGE) ile ilgili olumlu açıklamalarda bulundu. Hao, 2013’te Litecoin fork’u olarak doğan Dogecoin’in en eski kripto paralardan biri olduğunu ve sağlıklı bir gelişme gösterdiğini açıkladı. Bununla birlikte CEO Dogecoin’in topluluk ve tanıtım konusundaki başarısın mükemmel olduğunu söyledi bu sebeple de bu kripto para biriminin asla bir şaka olmadığının altını çizdi.

Ayrıca Hao geçtiğimiz haftanın en önemli haberlerin biri olan Dogecoin’in sosyal medya hesabı TikTok’ta gerçekleştirdiği teşvik etkinliği ile de konuştu. Hao açıklamasında Dogecoin reklam kampanyasını sıra dışı bulduğunu ve piyasa değeri düşük olan kripto paraların yükselmesinin nasıl kolay olduğunu gösterdiğini belirtti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz