OKEx Bakıma Girdikten Sonra En Yüksek Hacimli BTC Vadeli İşlem Platformu Oldu

OKEx, kripto para piyasasında 12 Mart tarihinde yaşanan büyük çöküş nedeniyle dün kısa bir bakım yaptı. Bununla birlikte OKEx borsası rakibi BitMEX‘i geçerek en yüksek hacimli Bitcoin vadeli işlem platformu oldu.

OKEx, platformun gece yarısından başlayarak yaklaşık yarım saat boyunca sistem bakımı için kapatılacağını duyurdu. Aynı günün ilerleyen saatlerinde borsa, alım satım faaliyetinin devam ettiğini açıkladı. Veri sitesi CoinGecko’ya göre, 12 Mart’ta OKEx, bir önceki güne göre yaklaşık % 160 artış yaşadı ve işlem hacmi 3.1 milyar doları da aştı. Dahası, Skew’e göre OKEx yakın zamanda BitMEX’i en yüksek Bitcoin vadeli işlem hacmine sahip kripto borsası olarak geçti.

binance

OKEx’in bu kadar kısa bir sürede yaptığı bakımın, artan ticaret hacimlerinin platformun doğru işleyişine müdahale etmesini önlemeye yönelik olup olmadığı belirsiz. Firma sadece bakımın “daha ​​iyi hizmet kalitesi ve ticaret deneyimi” sağlamak için olduğunu açıklıyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz