“Ödül Yarılanmasından Önce Bitcoin 12.500 Doları Geçecek”

9000 Doların üzerine attıktan kısa süre içerisinden 8600 Dolar seviyesine düşüp orada kalan Bitcoin’de analistler önümüzdeki dönem ile ilgili umutlu.

Tecrübeli kripto trader Filbfilb yakın zamanda yayınladığı analizinde Bitcoin tahminlerini paylaştı. Filbfilb analizinde, Bitcoin’in mayıs ayında gerçekleşecek olan ödül yarılanmasından önce 12.500 dolar seviyesine yükseleceğini belirtti.

binance

Filbfilb, yaptığı analiz sonucunda Bitcoin için en yüksek hedefin kısa bir düşüşün ardından 12.500 doları aşabileceğini dile getirdi. Bununla birlikte analiz, Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin muhtemelen devam edeceğini ve bunların önümüzdeki haftalarda umut verici satın alma fırsatları yaratacağını söylüyor. Ayrıca analist Bitcoin için yeni zirvenin 20 ve 50 haftalık hareketli ortalamalarına bağlı olacağını ve bu seviyelerin üzerinde kalındığı sürece ciddi yükseliş potansiyeli barındırdığını belirtti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz