Ocak Ayında Borsa Token’leri Kazandırdı

Binance Coin (BNB), Bitmex Token (BTMX) ve Huobi Token (HT) gibi borsalar kripto paraları, tüm kripto para piyasasını 2020’nin başlangıcında kazançlara yönlendirdi. Ocak ayında, çoğu borsa parasında çift haneli artışlar görüldü. Bu durum borsa tokenlerinin 2020’de de kripto para trader’ları için en güvenilir yatırımlardan olacağını şimdiden gösterdi. Trader’lar onları bu dalgalı piyasada daha az riskli seçenek olarak gördükçe, çeşitli borsa token’ları piyasayı yönlendirmeye devam ediyor.

Ayrıca Cryptorank.io’ya göre, tahtadaki çoğu borsa tokeni geçen ay çift haneli kazançlar kaydetti. Bu artış Ocak ayının başında başladı ve istikrarlı bir şekilde devam etti. Artan ivme Şubat ayı için yavaşlamayacak gibi görünüyor. Şubat ayının ilk birkaç günü içinde de borsa token’ları için yükselen trend durmadı. Bu dalgalı piyasada yatırımcıların daha da güvenli liman olarak göreceğinden daha fazla trader’ın borsa paralarına akın ettiğini görebiliriz.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz