Normal Piyasalardaki Çöküş İnsanları Bitcoin’e Yönlendirecek mi?

12 Mart tarihinde Bitcoin’in çökmesi ile birlikte kripto sahibi olmayan birçok kişi Bitcoin almayı düşündüğünü açıkladı. Twitter kullanıcısı Hodlonaut, Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin de dahil olmak üzere 2019 yılında çeşitli kripto kullanıcılarına karşı başlattığı yasal eylemler ile biliniyor.

Son tweet’inde Hodlonaut iki arkadaşının nasıl Bitcoin alınacağı ile ilgili kendisine danıştıklarını açıkladı. Hodlonaut, arkadaşlarının ilgisinin borsanın çökmesi ve Fed’in 1.5 trilyonluk piyasaya nakit eylem planı gibi son olaylardan kaynaklandığını söyledi. Arkadaşlarının daha önce hiç kripto para almadığını dile getiren Hodlonaut fiyatın yarı yarıya düşmesi ile birlikte insanların Bitcoin almaya çalıştıklarını belirtti.

binance

Dünyada giderek artan kağıt paraya karşı tepki ve FED’in tekrar piyasalara nakit para yardımı kararı gibi radikal durumlar önümüzdeki süreçte başta Bitcoin olmak üzere kripto para piyasasına yarayacak gibi gözüküyor.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz