Nexo Kurucu Ortağı Bitcoin’in 100 Bin Dolara Ulaşacağına İnanıyor

Nexo kurucu ortağı Antoni Trenchev, Bitcoin (BTC) 100 bin dolara ulaşacağına inanıyor. Trenchev, kripto kabulü arttıkça BTC’nin 100 bin dolara doğru ilerleyeceğini tahmin etti. Bloomberg’e konuşan Trenchev, mevcut piyasa hakkında görüş bildirdi. Trenchev, FED’in mevcut fiyat hareketi üzerindeki etkileri sorulduğunda, Bitcoin’in “gevşek para otoritesinden” cömertçe yararlandığını itiraf etti. Enflasyonun etkilerinin Bitcoin için kilit faktörlerden biri olduğunu dile getirdi. Ayrıca, mevcut Bitcoin fiyat aralığının 32 bin dolar ila 40 bin dolar arasında sabit göründüğünü söyledi.

Trenchev, 100 bin dolarlık fiyat hedefi hakkında yorumda bulundu ve “kaldıraçlı hesaplar patladı, temelde sistemde kaldıraç yok, bu yüzden yeniden birikebilir ve bu da açıkça fiyatı artırıyor” dedi. Röportaj esnasında El Salvador hakkında da yorum yaptı. Trenchev, El Salvador gibi küçük bir ülkede Bitcoin’in yasal bir para haline gelmesinden dolayı heyecan duyduğunu ifade etti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikMichael Saylor Bitcoin’i Apple İle Karşılaştırdı
Sonraki İçerikBitcoin Madencilik Zorluğu Düşüşte

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz