Netflix Yöneticisi, Shiba Inu Metaverse Ekibine Katıldı

Shiba Inu
Shiba Inu

Beş yıldan fazla bir süredir Netflix’in post prodüksiyon yönetim ekibinde çalışan Brandie Konopasek, Shiba Inu’nun Metaverse ekibine katıldı. Eğlence sektörünün emektarı Netflix’e katılmadan önce medya ve eğlence şirketi Technicolor’da dijital ara yapımcı olarak beş yıl görev yaptı. 15 yılı aşkın süredir eğlence sektöründeki kariyeri boyunca sektördeki bazı büyük isimlerle çalıştı. Buna, en çok “Birdman” ile tanınan Oscar ödüllü Meksikalı görüntü yönetmeni Emmanuel Lubezki ve diğer büyük isimler dahildir. Konopasek, Shiba Inu ordusuyla tanışmanın “heyecan verici bir deneyim” olduğunu ifade etti. Projenin arkasındaki topluluğun “nefes kesici bir vizyona” sahip olduğunu da ekledi.

Shiba Inu ekibi, Decentraland gibilerle rekabet etmeyi amaçlayan çok beklenen Metaverse projesini Mart ayında tanıttı. Mayıs ayı sonlarında Shiba Inu ekibi, Metaverse projesini marka ortaklıklarıyla desteklemek için eski Technicolor yöneticisi Marcie Jastrow’u ekledi. Haziran ayında proje, “Avengers: Infinity War”, “Wonder Woman” ve diğer Marvel gişe rekorları kıran filmleriyle tanınan tanınmış bir görselleştirme şirketi olan The Third Floor (TTF) ile güçlerini birleştirdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCardano’nun Kurucusu Vasil Hard Fork’u Zorlayamadığını Söyledi
Sonraki İçerikEthereum Neredeyse Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz