Neredeyse 85 Milyon XRP Transfer Edildi

XRPL Monitor hesabının yayınladığı son verilere göre, son yirmi dört saat içinde Binance dijital borsasından 21.421.875 dolara denk gelen devasa miktarda 84,4 milyon XRP geçti. Binance, 15,4 milyon XRP, 6 milyon ve 30 milyon XRP taşıyan üç işlem gerçekleştirdi. 15,4 milyon XRP’yi kurumsal gözetim platformu BitGo’ya aktaran Binance borsası kalan parayı dahili dijital cüzdanları arasında taşıdı. Bununla birlikte Bybit borsası Binance’e 33 milyon XRP transfer etti.

binance

Bu arada XRP likidite endeksleriin düşüş seviyelerde kaldığı ortaya çıktı. Liquidity Index Bot hesabının Twitter’da paylaştığı verilere göre, XRP likidite endeksleri tüm zamanların en yüksek seviyelerinin yakınına bile yaklaşamadı. Ripple şirketi XRP’nin likiditesini yüksek tutmak ve ODL’nin daha da genişlemesi için düzenli olarak XRP’yi çeşitli borsalara aktarmasına rağmen Mart ayındaki Kara Perşembe’den bu yana neredeyse hiç büyük bir yükseliş kaydetmedi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz