Neredeyse 120 Milyon XRP Büyük Kripto Borsalarından Aktarıldı

Büyük kripto borsalarından anonim cüzdanlara yaklaşık 120 milyon XRP aktarıldı. XRPL Monitor Twitter hesabı XRP’de gerçekleşen transferleri takip ediyor. 14 Şubat tarihinde yaklaşık 120 milyon XRP (yaklaşık 39,2 milyon dolar) olmak üzere iki büyük işlem tespit edildi.

Para iki büyük kripto borsasından gönderildi, ancak hedef cüzdanlar belirlenmedi. XRPL Monitor, şaşırtıcı iki XRP işlemi hakkında kripto para topluluğunu bilgilendirdi. İşlemlerden birinin 60 milyon XRP, diğerinin ise 59,999,750 XRP olduğu açıklandı. Gönderenler, XRP işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan analitik web sitesi Bithomp’a göre Bithumb ve Bitstamp borsalarıydı. Ayrıca hedef cüzdanlardan biri LBIclient olarak adlandırıldı, diğeri ise anonim bir kullanıcı tarafından gerçekleştirildi.

binance

Dün bildirdiğimiz üzere XRP fiyatının BitMEX borsasında aniden çöküşe uğradı. Üçüncü en büyük kripto para, BitMEX borsasında çok büyük bir satış yiyerek 0.14 dolara düşmüştü.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz