NEAR Yeni Zirvelere Yükseldi

NEAR
NEAR

Yüksek performanslı blok zinciri Near Protocol’ün temel kripto para birimi olan NEAR, 150 milyon dolarlık bağış toplama duyurusunun ardından yükseldi. Near Protocol (NEAR), DeFi ekosistem sürümüne yaklaşırken dudak uçuklatan bir finansman turunu daha tamamladı. Duyuru, NEAR fiyatının yeni tarihi zirvelere ulaşmasına yardımcı oldu. Coindesk’in bildirdiğine göre, Near Protocol (NEAR) ve bağlı ürünlerin gelişiminin arkasındaki kuruluş olan NEAR Foundation, Three Arrows Capital liderliğindeki en son stratejik finansman turunu 150 milyon dolarlık bir artışla tamamladı. NEAR Foundation daha önce 800 milyon dolarlık DeFi girişimini duyurmuştu. Bu devasa meblağdan 300 milyon dolar, Near’daki merkezi olmayan finans protokollerinin ekosistemini besleyecek.

NEAR, en umut verici “Ethereum katillerinden” biridir; ekibi, parçalama kavramına, yani blok zinciri sistemlerinin birbirine bağlı birden çok zincire bölünmesine izin veren tekniklere öncülük etti.duyuru üzerine, NEAR fiyatı iki saat içinde %8 ekleyerek tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi. Şimdilerde NEAR ana spot platformlarda 19.7 doların üzerinde el değiştiriyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz