Morgan Stanley Kriptonun Devamlılığına Dikkat Çekti

Morgan Stanley
Morgan Stanley

Morgan Stanley’nin CEO’su kripto para birimi konusunda iyimser ancak talebin şu ana kadar yetersiz olduğunu söyledi. CEO James Gorman, bankanın üçüncü çeyrek kazanç çağrısı sırasında kripto para birimleri konusunda iyimserdi ve endüstrinin ortadan kalkmayacağını iddia etti. Morgan Stanley başkanı belirli fiyat tahminleri yapmaktan kaçınırken, en büyük kripto para biriminin burada kalacağını belirtti.

Morgan Stanley’nin (MS) hisseleri 2021’in başından bu yana %44 arttı. Bankanın yatırım geliri, 2021’in üçüncü çeyreğinde analistlerin tahminlerini ezerek 2.85 milyar dolara ulaştı. Morgan Stanley, zengin kullanıcılarına Mart ayında Bitcoin fonlarına erişim izni veren ilk büyük ABD bankasıydı. Şimdiye kadar Gorman, Bitcoin için çok fazla kullanıcı talebi görmüyor, ancak kriptonun işinde daha büyük bir rol oynamaya başlayabileceğini de göz ardı etmiyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikMichael Burry Hisse Senedi Piyasasını Uyardı
Sonraki İçerikEl Salvador Çalışanları Maaşlarını Bitcoin’de Alabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz