Missouri Belediyesi BTC Dağıtıyor

Missouri
Missouri

Missouri Belediye Başkanı Jayson Stewart, her sakine 1.000 dolar değerinde Bitcoin vermek için fon topluyor. Stewart, kasabanın tüm 1.500 sakinine 1.000 dolar değerinde Bitcoin vermeyi planlıyor. Belediye Başkanı Stewart, Bitcoin projesini yıl sonuna kadar başlatmayı umuyor ve bunu finanse etmek için bir dizi potansiyel kaynakla ilgileniyor. Stewart, “Şehrimdeki her hanenin, ister 500 ister 1000 dolar olsun, bir miktar Bitcoin aldığını görmek istiyorum.” dedi.

Belediye, vatandaşlara Bitcoin’i tam olarak nasıl dağıtacağına henüz karar vermedi ancak belediye başkanı kasaba halkına Bitcoin’in nasıl kullanılacağı ve saklanacağı konusunda ücretsiz dersler vermeyi önerdi. Bu arada başkan Stewart Bitcoin’e ilgi gösteren tek Amerikan belediye başkanı değil. Miami’deki meslektaşı Belediye Başkanı Francis Suarez, uzun zamandır kripto para biriminin savunucusu. Bu yılın Mayıs ayında, Belediye Başkanı Suarez, Bitcoin ve Ethereum’u kişisel olarak satın aldı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBTC ve ETH Toparlanmaya Devam Ediyor
Sonraki İçerikBTC 50 Bin Dolara Doğru İlerliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz