Milyarder Nixon Daha Fazla Kripto Almak İstiyor

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

İngiliz milyarder Simon Nixon, aile ofisi aracılığıyla daha fazla kripto para birimi almayı planlıyor. Bloomberg tarafından bildirildiği üzere, teknoloji sektöründe net 1,2 milyar dolarlık varlığa sahip İngiliz girişimci Simon Nixon, kripto varlıkları dünyanın zengin insanları tarafından giderek daha fazla memnuniyetle karşılanırken, aile ofisi aracılığıyla kripto varlıklarına daha fazla yatırım yapmayı hedefliyor. Nixon’ın Londra’daki aile ofisi, dijital varlık sektörüne odaklanabilecek bir kripto analisti tutmayı planlıyor. Firmanın genel müdürü Adam Proctor da şirkete kripto dışı finans alanından katılarak Citigroup’un özel bankasını geride bıraktı.

Seek Capital, bir kripto analisti tutmanın yanı sıra kripto portföyünü artırmayı planlıyor; bu varlık sınıfının gelecekte önemli olacağına inanıyorlar. Seek Capital’in kriptoya olan ilgisi, Bitcoin’in yaz ortasında %50’nin üzerinde toparlandığı piyasadaki büyük düzeltmeye rağmen, bu yıl oldukça yüksekti. Bununla birlikte, lider kripto para birimi Bitcoin son zamanlarda tekrar 50 bin dolar seviyesine yükseldi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz