Milyarder Mark Cuban Bitcoin mi Altın mı Sorusunu Böyle Yanıtladı

Amerikalı milyarder yatırımcı Mark Cuban, herhangi bir kripto para birimine sahip olmadığını açıkladı. Bir TV programına konuk olan Cuban’a izleyicilerden biri Blockchain hakkındaki fikrini sordu. Bunun üzerine programın sunucusu Cuban’dan altın veya Bitcoin’den birini seçmesini talep etti.

Cuban ise ikisini de tercih etmediğini dile getirdi. Cuban altın ve Bitcoin’in benzer şekilde değer kazandığından bahsetti. Bitcoin’in bazı yatırımcılar tarafından değer deposu olarak görüldüğüne dikkat çeken Cuban altın için ise insanların yatırım yapmak istediğini çünkü belirli koşullar ortaya çıkarsa bu değerde başka potansiyel alıcılar olacağını düşündüklerini söyledi.

binance

Eylül 2019’da da Cuban Bitcoin’in hiçbir değerini olmadığını söylemişti. Açıkçası yaptığı açıklamalardan da anlaşılacağı üzere kripto topluluğunun beklediği “kurumsal yatırımcılardan” biri olmayacak.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz