Milyarder Bill Miller Bitcoin’i Savundu

Bitcoin
Bitcoin

Milyarder Bill Miller Bitcoin’i savunuyor, ancak altcoinler konusunda şüpheli. Tecrübeli bir Wall Street yatırımcısı ve Miller Value Partners’ın kurucusu Bill Miller, yakın zamanda yaptığı bir konuşmada Bitcoin’in (BTC) yükselişini savundu. 2016 yılının başlarında, Miller, portföyünün %30’u ile, ortalama değeri 500 dolar olan lider kripto varlık Bitcoin satın aldı ve daha yakın zamanda, SEC’e, Grayscale aracılığıyla kurumsal düzeyde 2.25 milyar dolarlık Bitcoin Trust’a yatırım yapmak için Miller Opportunity Trust için bir başvuruda bulundu. Röportaj sırasında Miller, ilk Bitcoin alımını bugün tanık olunan mevcut riskle kıyasladı ve şu anda riskin daha az olduğunu belirtti.

Altcoinlerden de bahseden Miller, piyasadaki binlerce projeden birkaçının önümüzdeki yıllarda hayatta kalacağını, geri kalanının ise yok olacağını vurguladı. Kripto borsası Coinbase’in gelişen etkisini tartışan Miller, yatırımcılara Nasdaq listesindeki hisse senedi COIN’in bir ila iki yıllık dalgalanmalarında temkinli olmamalarını tavsiye etti, çünkü onun nitelikli görüşüne göre, varlık “büyüme yatırımcıları için varsayılan bir pozisyon” sunuyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerik“Teksas’ın Enerji Kaynakları BTC İçin Fırsat”
Sonraki İçerikMike McGlone’dan Bitcoin Tahmini

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz