Milyarder Bill Ackman Kriptoda U Dönüşü Yaptı

Bill Ackman
Bill Ackman

Pershing Square’in milyarder kurucusu, kablosuz ağ Helium da dahil olmak üzere kripto projelerinde “küçük bir doğrudan yatırımcı” olduğunu açıkladı. Milyarder yatırımcı Bill Ackman, kripto karşıtı tavrından vazgeçti ve yatırım yaptı. Riskten korunma fonu yönetim şirketi Pershing Square’in kurucusu ve CEO’su, artık Helium, ORIGYN ve Goldfinch Finance dahil olmak üzere birçok kripto projesinde “küçük bir doğrudan yatırımcı” olduğunu açıkladı.

Uzun bir Twitter ileti dizisinde Ackman, “Kripto para biriminin burada kalacağını düşünüyorum ve uygun denetim ve düzenleme ile topluma büyük fayda sağlama ve küresel ekonomiyi büyütme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyorum.”  dedi. Ayrıca, bazı blok zinciri projelerinin diğerlerinden daha fazla faydaya sahip olduğunu keşfetmesine dayanan volte-face’in mantığını da açıkladı. Ackman’ın en çok alıntı yaptığı yatırım Helium’du.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikFTX, En Büyük 50 Alacaklısına 3 Milyar Dolardan Fazla Borçlu
Sonraki İçerikGrayscale’in Bitcoin Trust’ı Satış Baskısı İle Karşı Karşıya Kalabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz