Mike Novogratz Ripple CEO’sunu Övdü, XRP’yi Gömdü

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Ripple’ın XRP’si ile ilgili görüşlerini Twitter hesabından paylaştı. Tweet dizisinde Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un da adı geçti. Novogratz sahibi olduğu Galaxy Digital şirketinin Ripple Labs’ta büyük bir yatırımcı olduğunu ve Ripple CEO’sunun harika bir iş çıkardığını söyledi. Garlinghouse’a övgüde bulunan Novogratz yine de hem Ethereum (ETH) hem de XRP’nin “kanıtlama aşamasında” olduklarından bahsetti.

binance

Bunun üzerine ikili arasında Twitter üzerinden bir tartışma yaşandı. Garlinghouse, BTC’nin 2019’da 20.000 dolara ulaşacağını tahmin eden Novogratz’ın tahminlerinin doğru olmadığını belirterek XRP için yaptığı kötü yorumların üstünde durulmaması gerektiğini belirtti. Ancak Novogratz XRP’nin Bitcoin’in gerisinde kaldığı konusunda ısrar etmeye devam etti. Ayrıca Novogratz daha fazla fiyat tahmini yapmaktan çekinmedi. Galaxy Digital CEO’suna göre BTC 10.000 doların üzerine çıktığında daha da sert yükselişler bizi bekliyor olabilir.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz