Mike Novogratz: DeFi Kurumsal Olarak Benimsenecek

DeFi
DeFi

Galaxy Investment CEO’su Mike Novogratz, DeFi’nin kurumsal olarak benimseneceğine inanıyor. Novogratz, büyük kurumsal yatırımcıların merkezi olmayan finans DeFi token’lerini benimsemeye başlamasının sadece bir zaman meselesi olduğunu belirtti. Novogratz, volatilite ve şeffaflığın kurumların henüz kriptoyu benimsememesinin iki ana nedeni olduğunu dile getirdi. Ayrıca Novogratz, dijital para birimlerini çevreleyen düzenleyici endişeler daha ciddiye alınırsa, kurumların kripto paralara akın edeceğini ifade etti.

Kurumların daha güvende hissetmeleri için Novogratz, Müşterinizi Tanıyın kimlik doğrulama sürecinin uygulanması gerektiğini söyledi. Tayland gibi yerlerde halihazırda kullanılmakta olan süreç, kurumları hükümet düzenleyicileriyle başlarını belaya sokabilecek kuruluşlarla “yanlışlıkla” iş yapmaktan koruyacaktır. Novogratz, “Çözüldüğü an, merkezi olmayan finansın kurumsal olarak benimsendiğini göreceksiniz” dedi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz