Mike Novogratz DeFi İle Tesla’yı Karşılaştırdı

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, son zamanların büyüyen sektörü merkeziyetisiz finans (DeFi) ile elektrikli otomobil şirketi Tesla’yı karşılaştırdı. BNN Bloomberg ile yaptığı röportajda konuşan Novogratz, DeFi sektörü ile dünyanın en değerli otomobil üreticisi Tesla’nın en son rallisi arasındaki benzerliklerden bahsetti. Novogratz’a göre DeFi’de gördüklerimiz Tesla ile oldukça paralel.

Bununla birlikte DeFi projeleri içinde çok iyi işler başaranların olduğunu söyleyen Novogratz, piyasalarda hiç görmediği bir hızla likidite dalgasının değiştiğini belirtti.  Novogratz röportaj sırasında DeFi patlamasının ona 2017’deki ICO balonunu hatırlattığını da ekledi. Ayrıca Novogratz, henüz denetlenmemiş bir DeFi protokolü olan Uniswap fork SushiSwap’ten bahsetti. Sadece üç günde kilitli değeri 1 milyar doları aştıktan sonra, SUSHI token’i 1 Eylül tarihinde %114 artış gösterdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz