Mike Novogratz: BTC 40 Bin Doların Üzerinde Kalmalı

Mike Novogratz
Mike Novogratz

Galaxy Digital Başkanı Mike Novogratz, Çin emlak canavarı krizinin kripto piyasasını vurduğu şu anda BTC ve Ether için hangi seviyelerin önemli olduğunu açıkladı. Novogratz, Bitcoin için 40.000 doların ve Ethereum için 2.800 doların şu anda izlenmesi gereken çok önemli seviyeler olduğuna inanıyor. Birinci ve ikinci en büyük kriptoların bu seviyelerin üstünde kaldığı sürece, pazarın iyi durumda olduğunu ifade etti.

Squawk Box isimli programa katılan Novogratz, Çin Evergrande Real-Estate Group’un likidite krizinin neden kripto paraların düşmesine neden olduğunu belirtti. BTC ve ETH sahipleri için hangi fiyat seviyelerinin izlenmesinin önemli olduğunu hatırlattı. Bitcoin ve diğer kripto piyasalarındaki düşüş, hissedarlarından neredeyse 2 trilyon dolar borcu olan Çin’deki en büyük ikinci emlak şirketi olan Evergrande Group’un likidite krizinden kaynaklandı. Novogratz, bunun Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerinin fiyatını vurmasının nedeninin, birçok yatırımcının Tether’in USDT arzının çoğunun Çinli şirketlerin ve özellikle Evergrande’nin menkul kıymetleri tarafından desteklendiğine inanması olduğuna inanıyor. USDT, BTC ve diğer kripto para birimleri düşerken son birkaç gün içinde iyi performans göstermeyi başardı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikMadenciler 600 Milyon Dolar Değerinde BTC Biriktirdi
Sonraki İçerikKripto Pazarının Yüzde 34’ü Negatife Döndü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz