Bitcoin Ödül Yarılanması Fon Yöneticilerinin Takibinde

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, son katıldığı programda 12 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Bitcoin madenci ödül yarılanmasını dört gözle beklediğini açıkladı. CNBC’nin Closing Bell isimli programına katılan Novogratz Bitcoin ile ilgili konuştu. Bitcoin’i sevdiğini her fırsatta dile getiren milyarder, önümüzdeki salı günü gerçekleşecek olan Bitcoin yarılanmasında enflasyon oranının yarı yarıya azalacağını belirtti.

Ayrıca yatırımcı, pandemi zamanında geleneksel stokların istikrarı hakkında şüphelerini açıkladı. Fed’in sürekli olarak para bastığına dikkat çeken Novogratz Bitcoin de dahil olmak üzere sabit kıymetler üzerinde yükseliş beklediğini söyledi. Bununla birlikte, Novogratz son zamanlarda özellikle bir alandan birçok yeni Bitcoin yatırımcısı gördüklerini açıkladı. Novogratz’a göre, birçok yeni hedge fon yöneticisinin Bitcoin’e yatırım yapmaya başladı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz