Mike Novogratz Bitcoin ve Altın İle İlgili Açıklamalarda Bulundu

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, CNBC’de yayınlanan Squawk Box isimli programdaki son röportajında altın ve Bitcoin ile ilgili görüşlerini belirtti. En sevdiği iki varlığın Bitcoin ve Altın olduğunu açıklayan Novogratz, aynı zamanda bu iki varlığın en güvenli varlıklar olduğunu belirtti. Bununla birlikte, CEO çok sayıda Bitcoin’i olduğunu ve daha da eklemeye devam ettiğini dile getirdi. Ancak Novogratz, devam eden iki günlük ralliye rağmen borsaya yeniden ‘çok fazla para koymadığını’ söyledi.

Paranın bu dönemde “ağaçta büyür gibi” piyasaya saçıldığını söyleyen CEO, bu para basma çılgınlığının Bitcoin ve altına yaramasının kaçınılmaz olduğunu söyledi.

binance

Ayrıca CEO, röportaj esnasında ABD’de önerilen yeni teşvik paketinden de bahsetti. Capitol Hill’deki milletvekillerinin, koronavirüs pandemisinden etkilenen Amerikalılara yardım etmek için çalıştıkları belirtildi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz