Mike McGlone’den BTC Yorumu

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Bloomberg Intelligence’deki kıdemli emtia uzmanı, 2022’nin başlarında Bitcoin için kritik düzeyde destek ve direnç gösterdi. Bloomberg İstihbarat Emtia Stratejisti Mike McGlone, üç grafik paylaştı: Bitcoin’in (BTC) ortalama yıllık fiyatının dinamikleri, Bitcoin’in Sıvı Endeksi (1Ç zaman dilimi) ve Bitcoin fiyatının 260 günlük volatilitesi ile S&P endeksi için aynı gösterge arasındaki oran.

Bitcoin’in hem teknoloji hem de dijital varlık olarak gelişme aşamasında olmasına rağmen hala artan bir şekilde benimsendiğini ekledi. Ayrıca, azalan arzın Bitcoin eklentileri için net bir pozitif faktör olduğunu belirtti. Bitcoin emisyonları her iki yılda bir %50 oranında azaltılır. McGlone’a göre, Bitcoin belirgin olgunlaşma belirtileri gösteriyor. Hal böyle olunca Bitcoin, net bir boğa piyasasında 2022’ye yaklaşıyor. Bloomberg stratejisti izlenmesi gereken iki seviye belirtti: 50.000 dolarlık destek ve 100.000 dolarlık direnç. Ayrıca analist, ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un orta vadeli beklentileri konusunda da iyimser.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz