Mike McGlone’dan Bitcoin Tahmini

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, Çin’in yasağının ABD’yi Bitcoin’i benimsemeye sevk edebileceğine inanıyor. Twitter hesabından Bitcoin’e dair açıklama yapan McGlone, 2021’in son çeyreğinde Bitcoin’in fiyatının önemli ölçüde artabileceğini düşünüyor. McGlone, ABD borcunun artması ve potansiyel bir temerrüt üzerindeki gerilimlerin artması nedeniyle Bitcoin’in bu yılın dördüncü çeyreğinde fiyat artışıyla sonuçlanabilecek benzersiz bir aşamaya girebileceğini tweetledi.

McGlone, Bitcoin’in bu yıl azalan arzı ve yaygın olarak benimsenmesi nedeniyle önemli bir fiyat artışı yapacağını iddia etti. McGlone, Çin hükümeti ve Merkez Bankası (PBOC) tarafından uygulanan son kripto para yasağının aslında ABD için faydalı olabileceğini belirtti .Özellikle, Çin’in kripto karşıtı politikasının devam etmesi, ABD’yi kripto para birimlerini benimsemeye itebileceğine inanıyor ve onlara dostane düzenlemeler sağlıyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikMilyarder Bill Miller Bitcoin’i Savundu
Sonraki İçerik“Bitcoin 2022’de 5 Ülkede Yasal Para Birimi Olacak”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz