Mike McGlone Bitcoin’i Yorumladı

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, lider kripto para birimini 20 Temmuz’da 30 bin dolarlık desteğin altına iten mevcut Bitcoin fiyat düzeltmesi konusuna değindi. McGlone’a göre, 30 bin dolar seviyesinin üzerinde düzeltmeye çalıştığı mevcut zorluklar, BTC’nin daha fazla yükseliş için olgunlaştığının bir işareti olarak görülebilir. McGlone, Bitcoin’in daha sonra uzun vadeli bir yükseliş eğilimine girecek olan “destekleyici olgunlaşması” için 30 bin doların araştırılmasının oldukça gerekli olduğuna inanıyor.

Analist ayrıca Bitcoin’in karanlık günlerde olduğuna dair bir sinyal olmadığını vurguladı. Daha önceki tweetlerinde de olduğu gibi McGlone, Bitcoin’in önümüzdeki birkaç yıl içinde 100 bin dolara ulaşma yolunda olduğunu defalarca belirtti. Bununla birlikte McGlone Bitcoin madencilerine yönelik son baskının ve ülkeden Kanada, Kazakistan ve ABD’ye göçlerinin BTC’nin devrimci değerinin bir teyidi olduğunu belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikSam Bankman-Fried’in Şirketi Düşüşte Daha Fazla BTC Satın Aldı
Sonraki İçerikBitcoin’in Bir Sonraki Destek Seviyesi 25 Bin Dolar Olabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz