MicroStrategy CEO’su Bitcoin Portföyünü Açıkladı

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, şahsen ne kadar Bitcoin sahibi olduğunu açıkladı. 28 Ekim tarihinde Bitcoin portföyünü açıklayan Saylor, 17.732 BTC’ye sahip olduğunu belirtti. Bununla birlikte CEO her bir Bitcoin token’ini ortalama 9.882 dolardan satın aldığını belirtti. Saylor satın aldığı Bitcoin’ler için 175.227.624 dolar harcadı ve şimdilerde Bitcoin varlıklarının toplam değeri 236.291.312 dolara yükseldi. Saylor ayrıca, herhangi bir kişisel Bitcoin satın alma işlemi yapmadan önce şirkete bu konuda bilgi verdiğini de sözlerine ekledi.

binance

Birkaç ay önce MicroStrategy şirketi Bitcoin’e 425 milyon dolar yatırım yaptı ve böylelikle şirket Bitcoin’de önde gelen kurumsal yatırımcılardan biri haline geldi. Bu arada MicroStrategy, üçüncü çeyrek kazançlarıyla ilgili yakın tarihli bir konferans görüşmesinde Bitcoin satın almaya devam etmeyi planladığını açıkladı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz