MicroStrategy Bitcoin Satın Almaya Devam Ediyor

MicroStrategy şirketi mevcut Bitcoin düşüşünde dipten Bitcoin satın almaya devam ediyor. 18 Mayıs SEC dosyalamasına göre, MicroStrategy coin başına ortalama 43,663 dolarlık bir fiyatla 10 milyon dolar değerinde Bitcoin daha satın aldı. 18 Mayıs 2021 itibariyle MicroStrategy şirketi, ücretler ve masraflar dahil olmak üzere toplam 2.251 milyar dolarlık bir toplam satın alma fiyatı ve Bitcoin başına yaklaşık 24.450 dolarlık bir ortalama satın alma fiyatı ile toplamda 92.079 Bitcoin’e sahip olduğunu belirtti. Geçtiğimiz yılın Ekim ayından bu yana Bitcoin’e yatırım yapan şirket birçok kurumsal firmanın Bitcoin’e yatırım yapmasını sağladı.

Mevcut piyasa düşüşünde şirket düşük fiyattan çok sayıda Bitcoin satın aldı. Geçtiğimiz gün şirketin CEO’su Michael Saylor, MicroStrategy’nin nakit olarak 15 milyon dolar değerinde 271 adet Bitcoin satın aldığını duyurdu. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz